Chtěla bych moc poděkovat firmě za vyklízení bytu 3+1 ve čtvrtém patře bez výtahu centru Zlína. Naše babička již se nemohla o sebe starat a tak jsme ji s manželem přesunuli do domova pro seniory blíže Plzně, kde bydlíme. Vyklízení Zlín probrali veškeré věci s citem a pochopením, vybrali věci, které pro babičku byly důležité. Nechali její oblíbený ušák přečalounit. Byt do pár dnů vyklidili, uklidili a vymalovali, aby vše bylo připraveno na prodej. Vše k naší spokojenosti.
Požádali jsme Vyklízení Zlín o pomoc s vyklízením domu, neboť nový majitel požadoval vyklizenou nemovitost. Po úvodní konzultaci a prohlédnutí nemovitosti, jsme se dohodli na datu, kdy začaly práce. Vyklízení Zlín jako jediní doporučili některé věci nevyhazovat ale rozdat, ať slouží dál lidem a některé pomohli zpeněžit. Toho si velmi ceníme. I tak se vyvezlo 8 kontejnerů na skládku. Veškerá spolupráce byla na jedničku a doporučujeme.
Umřela mi maminka a zůstal byt 2+1 po ní, který jsem se rozhodla prodat. Vyklízení Zlín bych chtěla pochválit, neboť měli lidskost a empatii, pro mě v tak nelehké situaci. Byt cely vyklidili, pomohli mi některé věci přestěhovat domů. Sama bych to nezvládla.
Dědeček náhle onemocněl a bylo třeba ho dát do ústavu. V poslední době nebyl schopen se o sebe starat a proto byt byl ve špatném stavu. Díky pracovní vytíženosti manžela a novorozenci, jsme nebyli schopni to řešit sami. Požádali jsme Vyklízení Zlín a vše zvládli na jedničku.
Bydlel jsem v bytě 4+1 na svazích a zdědil jsem dům. Bylo potřeba byt vyklidit, věci přestěhovat a připravit pro pronájem. Během jednoho dne vše bylo vyřešené.